KONST / Litografier / Färglitografi 15264397
nr 1526 4397
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (f. 1934), Sverige. "Farmors hus". Signerad, EA-upplaga. Färglitografi, oramat löst blad. Bladets mått: 38x32 mm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 6 mars 2023
kl 18:40:14